Başlangıç Paket

  Bu pakette yayınevi ilk  baskı 500 adet çıkarıp,  ilk baskıda yazara 25 adet kitap verir. İlk basımın bitimine takiben yüzde  % 7 telif verilir. Yazar adayımızın çalışmasını bize word formatında göndermesi yeterlidir.

Yayınevimiz, dizgi, grafik, tasarım, mizanpaj, kapak, editörlük ve reklam hizmetlerini başka kurumlardan aldığı için bunlar ücrete tabidir.

 Dizgi ve montajı tamamlandıktan sonra kitabın kapak tasarımı yazarın onayına sunulur.  Onay alındıktan sonra baskı sürecine geçilir. Editörlük hizmetini farklı üniversitelerin edebiyat bölümlerindeki akademisyenlerden ve deneyimli editörlerden alıyoruz. Eserinizin tanıtımını profesyonel reklam firmasının altyapısı kullanarak toplu e-posta ve sosyal medya ağı ile yapılır.

Kitaplarınız Türkiye’nin büyük dağıtımcılarına (D&R, Emek, Kitap yurdu, İdefix, Final, Alfa, İnsancıl vb.) gönderilir ve yayınevinin çalıştığı kitapevlerinde satışa sunulur. 

Dizgi, grafik, editörlük, reklam, ISBN, Bandrol ve dağıtım hizmetlerinin bedeli bu pakette 3,000 TL’dir.

 Yazarın basım sürecinin her aşamasına onay vermesini takiben 1 ay sonra proje teslim edilir.

Eser’in yazar tarafından basımına onay vermesinden itibaren 1 ay içinde kitabı yayımlanır, piyasaya dağıtımı gerçekleştirilir.(Bu durum tüm paketler için geçerlidir.)

Test

Form Gönderimi

Tamam

Copyright © Gece Kitaplığı 2018

Adres:  : Kızılay Mah. Fevzi Çakmak 1. Sokak Ümit Apt No: 22/A
Telefon: 0312 384 80 40
e-mail: gecekitapligi@gmail.com     Kurumsal Siparişleriniz için: siparisgece@gmail.com
Facebook : /gecekitapligi       İnstagram : /gecekitapligi      Twitter: /gecekitap