Ekonomik Paket

 


 Ekonomik  Yayın Paketi,  Profesyonel yazarlığı hayatının merkezine yerleştiren, yazarlarımız için oluşturulan yayın paketimiz, eserinizin rekabetin yoğun olduğu gerçek edebiyat dünyasında okuyucu ile buluşmasını amaçlamaktadır.

 Ekonomik  Yayın Paketinde Sunulan Hizmetler;

Bu pakette yayınevi ilk  baskı 1000 adet çıkarıp,  ilk baskıda yazara 150 adet kitap verir. Bu pakette eserinizin birinci baskısı 1000  adet gerçekleştirilir. İlk basımın bitimine takiben yüzde  % 7 telif verilir.

 Türkiye’deki seçkin üniversitelerin akademisyenler ve deneyimli editörlerle EDİTÖRLÜK HİZMETLERİ…  Kitap yayımcılığı konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip ajanslar aracılığıyla sayfa tasarımı ve DİZGİ HİZMETLERİ…  Grafik tasarım ekibimiz tarafından kitabınızın kapağının tasarlanması konusunda sizin istek ve beğeninizi yaşama geçirecek olan GRAFİK HİZMETLERİ… Kitabınızdan ilk basımı 1000 adet yapılıp, 150 adedinin size ücretsiz olarak verilmesi (Kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır) ve 850 adedinin kitabevlerinin raflarına ulaşmasını taahhüt eden  DAĞITIM AĞI...  Veri tabanımızda bulunan kişilere kitabınızın tanıtımı ile ilgili e-postaların yollanması… Yurtiçi ve yurtdışında online kitap satış sitelerinin listelerine kitabınız eklenmesi… Gazetelerin ve kitap dergilerinin yazarlarına tanıtım amacıyla kitabınızın yollanması içeren TANITIM HİZMETLERİ...  

Yayın paketlerimizin ücretlendirmesi;

  Ayrıca, her iki paket kapsamında Kitaplarınız Türkiye’nin büyük dağıtımcılarına (D&R, Emek, Kitap yurdu, İdefix, Final, Alfa, İnsancıl vb.) gönderilir ve yayınevinin çalıştığı kitapevlerinde satışa sunulur. 

Dizgi, grafik, editörlük, reklam, ISBN, Bandrol ve dağıtım hizmetlerinin bedeli bu pakette 6000 TL’dir.

Yazarın basım sürecinin her aşamasına onay vermesini takiben 1 ay sonra proje teslim edilir.

Eser’in yazar tarafından basımına onay vermesinden itibaren 1 ay içinde kitabı yayımlanır, piyasaya dağıtımı gerçekleştirilir.(Bu durum tüm paketler için geçerlidir.)

Test

Form Gönderimi

Tamam

Copyright © Gece Kitaplığı 2018

Adres:  : Kızılay Mah. Fevzi Çakmak 1. Sokak Ümit Apt No: 22/A
Telefon: 0312 384 80 40
e-mail: gecekitapligi@gmail.com     Kurumsal Siparişleriniz için: siparisgece@gmail.com
Facebook : /gecekitapligi       İnstagram : /gecekitapligi      Twitter: /gecekitap