Profesyonel Paket

 


 

Türkiye de her gün ortalama 200 kitap yayımlanıyor. Sizi ve kitabınızı diğer yazar ve kitapların arasından fark ettirmek ve çekim merkezi yaparak hedef kitlesiyle buluşturmak önemlidir.

Kitabınız yayınlandı. Sizi ve kitabınızı tanıtacak ve okurlarınızla buluşturacak, “ Sosyal Medya Uzmanı” nız var mı?

Profesyonel Yayın Paketinde, yayınevimizin Sosyal Medya Uzmanlarından birini sizin hizmetinize veriyoruz.

Sosyal Medya Uzmanımız, sizin adınıza Sosyal Medya Mecralarında (Facebook, Twitter, Instagram, sözlükler, google reklamları) sizi ve eserinizi tanıtacak, görünürlüğünüzü arttıracak ve çekim merkezi olmanızı sağlayacaktır.

Bu pakette yayınevi ilk  baskı 1250 adet çıkarıp,  ilk baskıda yazara 250 adet kitap verir. Bu pakette eserinizin birinci baskısı 1000  adet gerçekleştirilir. İlk basımın bitimine takiben yüzde  % 7 telif verilir.

 Türkiye’deki seçkin üniversitelerin akademisyenler ve deneyimli editörlerle EDİTÖRLÜK HİZMETLERİ…  Kitap yayımcılığı konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip ajanslar aracılığıyla sayfa tasarımı ve DİZGİ HİZMETLERİ…  Grafik tasarım ekibimiz tarafından kitabınızın kapağının tasarlanması konusunda sizin istek ve beğeninizi yaşama geçirecek olan GRAFİK HİZMETLERİ… Kitabınızdan ilk basımı 1250 adet yapılıp, 250 adedinin size ücretsiz olarak verilmesi, (Kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır) ve 1000 adedinin kitabevlerinin raflarına ulaşmasını taahhüt eden  DAĞITIM AĞI...  

Veri tabanımızda bulunan 50.000 kişiye kitabınızın tanıtımı ile ilgili e-postaların yollanması. Yurtiçi ve yurtdışında online kitap satış sitelerinin listelerine kitabınız eklenmesi. TANITIM HİZMETLERİ...  Anlaşmalı firma ve sosyal medya fenomenleri  ile yürüttüğümüz SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI aracılığıyla kitabınıza dair tanıtım kurumumuz tarafından gerçekleştirilecektir.   

Profesyonel Yayın Paketinin Ücretlendirilmesi;

Kitaplarınız Türkiye’nin büyük dağıtımcılarına (D&R, Emek, Kitap yurdu, İdefix, Final, Alfa, İnsancıl vb.) gönderilir ve yayınevinin çalıştığı kitapevlerinde satışa sunulur. 

Dizgi, grafik, editörlük, Sosyal Medya Reklamı, ISBN, Bandrol ve dağıtım hizmetlerinin bedeli bu pakette 9000 TL’dir.

Bizimle birlikte eserinizi kitaplaştırmak istemeniz halinde, paket tercihinizi bildirip,  “Sözleşme” talep edebilirsiniz.

 Yazarın basım sürecinin her aşamasına onay vermesini takiben 1 ay sonra proje teslim edilir.

Eser’in yazar tarafından basımına onay vermesinden itibaren 1 ay içinde kitabı yayımlanır, piyasaya dağıtımı gerçekleştirilir.(Bu durum tüm paketler için geçerlidir.)

Test

Form Gönderimi

Tamam

Copyright © Gece Kitaplığı 2018

Adres:  : Kızılay Mah. Fevzi Çakmak 1. Sokak Ümit Apt No: 22/A
Telefon: 0312 384 80 40
e-mail: gecekitapligi@gmail.com     Kurumsal Siparişleriniz için: siparisgece@gmail.com
Facebook : /gecekitapligi       İnstagram : /gecekitapligi      Twitter: /gecekitap