Başlangıç Paket

  Bu pakette yayınevimiz kitabın ilk baskısını 500 adet olarak gerçekleştirip, ilk baskıdan yazara 25 adet kitap ücretsiz olarak verilir. Kitabın ilk basımının satışının tamamlanmasını takiben yazara bu satıştan yüzde %7 telif ödemesi yapılır. Yazar adayımızın çalışmasını bize word formatında göndermesi yeterlidir.

 

Bu paketin bedeli 3000 TL olup, kitabın dizgi, grafik, tasarım, mizanpaj, kapak, editörlük, ISBN, bandrol, dağıtım ve reklam hizmetlerinin tamamı yayınevimiz tarafından karşılanır. 

 

Dizgi ve montajı tamamlandıktan sonra kitabın kapak tasarımı yazarın onayına sunulur. Onay alındıktan sonra baskı sürecine geçilir. Editörlük hizmeti kitap türüne göre çeşitli üniversitelerin farklı bölümlerindeki akademisyenlerden ve deneyimli editörlerden alınır. Eserinizin tanıtımı profesyonel reklam firmalarının desteğiyle toplu e-posta ve sosyal medya ağı ile yapılır. Kitaplarınız Türkiye’nin büyük dağıtımcılarına (D&R, Emek, Kitap yurdu, İdefix, Final, Alfa, İnsancıl vb.) gönderilir ve yayınevinin çalıştığı kitapevlerinde satışa sunulur. 

 

* Yazarın basım sürecinin her aşamasına onay vermesini takiben 1 ay sonra proje teslim edilir. Eserin yazar tarafından basımına onay vermesinden itibaren 1 ay içinde kitabı yayımlanır, piyasaya dağıtımı gerçekleştirilir (Bu durum tüm paketler için geçerlidir).

Test

Form Gönderimi

Tamam

Copyright © Gece Kitaplığı 2018

ABD Ofis: 387 PArk Avenue South, 5th Floor, New York, 10016, USA

Türkiye Adres: Kızılay Mah. Fevzi Çakmak 1. Sokak Ümit Apt No: 22/A, Çankaya, Ankara

Telefon: +90 312 384 80 40

e-mail: gecekitapligi@gmail.com     

Akademik Konular için e-mail: geceakademi@gmail.com

Kurumsal Siparişleriniz için: siparisgece@gmail.com
Facebook : /gecekitapligi       İnstagram : /gecekitapligi      Twitter: /gecekitap