Ekonomik Paket

 


Ekonomik Yayın Paketi, Profesyonel yazarlığı hayatının merkezine yerleştirmiş yazarlarımız için oluşturulan yayın paketimizdir. Bu pakette eserinizin rekabetin yoğun olduğu gerçek edebiyat dünyasında okuyucu ile buluşması amaçlanmaktadır.

 

Ekonomik Yayın Paketinde Sunulan Hizmetler;

Bu pakette yayınevimizce kitabın ilk baskısı 1000 adet olarak gerçekleştirilip, ilk baskıdan yazara 150 adet kitap ücretsiz olarak verilir. Kitabın ilk basımın satışının tamamlanmasını takiben yazara bu satıştan yüzde %7 telif ödemesi yapılır.

Türkiye’deki seçkin üniversitelerin akademisyenler ve deneyimli editörlerle EDİTÖRLÜK HİZMETLERİ…  Kitap yayımcılığı konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip ajanslar aracılığıyla sayfa tasarımı ve DİZGİ HİZMETLERİ…  Grafik tasarım ekibimiz tarafından kitabınızın kapağının tasarlanması konusunda sizin istek ve beğeninizi yaşama geçirecek olan GRAFİK HİZMETLERİ… Kitabınızdan ilk basımı 1000 adet yapılıp, 150 adedinin size ücretsiz olarak verilmesi (Kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır) ve 850 adedinin kitabevlerinin raflarına ulaşmasını taahhüt eden DAĞITIM AĞI...  Veri tabanımızda bulunan kişilere kitabınızın tanıtımı ile ilgili e-postaların gönderilmesi… Yurtiçi ve yurtdışında online kitap satış sitelerinin listelerine kitabınız eklenmesi… Gazetelerin ve kitap dergilerinin yazarlarına tanıtım amacıyla kitabınızın yollanmasını içeren TANITIM HİZMETLERİ...  

 

Yayın paketimizin ücretlendirmesi;

Paket bedeli 6000 TL olup, bu fiyata Dizgi, grafik, editörlük, reklam, ISBN, Bandrol ve kitabın Türkiye’nin büyük dağıtımcılarına (D&R, Emek, Kitap yurdu, İdefix, Final, Alfa, İnsancıl vb.) dağıtım ve yayınevinin çalıştığı kitapevlerinde satışa sunulması dahildir. 

 

* Yazarın basım sürecinin her aşamasına onay vermesini takiben 1 ay sonra proje teslim edilir. Eser’in yazar tarafından basımına onay vermesinden itibaren 1 ay içinde kitabı yayımlanır, piyasaya dağıtımı gerçekleştirilir (Bu durum tüm paketler için geçerlidir).

Test

Form Gönderimi

Tamam

Copyright © Gece Kitaplığı 2018

ABD Ofis: 387 PArk Avenue South, 5th Floor, New York, 10016, USA

Türkiye Adres: Kızılay Mah. Fevzi Çakmak 1. Sokak Ümit Apt No: 22/A, Çankaya, Ankara

Telefon: +90 312 384 80 40

e-mail: gecekitapligi@gmail.com     

Akademik Konular için e-mail: geceakademi@gmail.com

Kurumsal Siparişleriniz için: siparisgece@gmail.com
Facebook : /gecekitapligi       İnstagram : /gecekitapligi      Twitter: /gecekitap