Garanti Paket

Garanti pakette yayınevimiz yayınlanacak olan kitabından 500 adet satış garantisi veren yazar adaylarının eserlerini  hiçbir ücret almadan yayımlar. Dizgi, grafik, tasarım, mizanpaj, kapak, editör okumasından geçme ve dağıtım çalışmaları yayınevimiz tarafından yapılır.

 

Yazar, basımı gerçekleştirilen 500 kitabın 500 adedinin kitabın satış raporunu günlük olarak takip edebileceği www.gecekitap.com sitesinden yayımlanma tarihinden itibaren 1 ay içinde satılacağını taahhüt eder. Satılacağı taahhüt edilen 500 adet kitabın 1 aylık süre içinde satışı gerçekleşmediği takdirde; yazar, yayıncının editöryal hizmet, iç tasarım, kapak tasarım, baskı ve işletme maliyetleri için 5.000,00 TL’yi yayınevine iade talep etmemek üzere ödeyecektir. Bu pakette yayınevimizce kitabın ilk baskısı 500 adet olarak gerçekleştirilip, kitabın ikinci baskısının satışının tamamlanmasını takiben yazara bu satıştan yüzde %7 telif ödemesi yapılır.

 

Garanti Pakette Sunulan Hizmetler

Kitabın basımı, dağıtımı, ISBN kaydı, bandrol, vergi, Gece Kitap İnternet Satış Sitesi’nde satışa açılması, yayınevimiz tarafından  gerçekleştirilir. 

 

* Yazarın basım sürecinin her aşamasına onay vermesini takiben 1 ay sonra proje teslim edilir. Eserin yazar tarafından basımına onay vermesinden itibaren 1 ay içinde kitabı yayımlanır, piyasaya dağıtımı gerçekleştirilir (Bu durum tüm paketler için geçerlidir)

Test

Form Gönderimi

Tamam

Copyright © Gece Kitaplığı 2018

ABD Ofis: 387 PArk Avenue South, 5th Floor, New York, 10016, USA

Türkiye Adres: Kızılay Mah. Fevzi Çakmak 1. Sokak Ümit Apt No: 22/A, Çankaya, Ankara

Telefon: +90 312 384 80 40

e-mail: gecekitapligi@gmail.com     

Akademik Konular için e-mail: geceakademi@gmail.com

Kurumsal Siparişleriniz için: siparisgece@gmail.com
Facebook : /gecekitapligi       İnstagram : /gecekitapligi      Twitter: /gecekitap