Akademik Paket - A (Bireysel)

Akademik paket kapsamında akademisyenlerimizin muhtelif tez ve akademik çalışmaları Uluslararası Tanınmış bir yayınevi olan "Gece Kitaplığı" tarafından kitaplaştırılır.

 

Bu pakette yayınevimizce kitabın ilk baskısı 500 adet olarak gerçekleştirilip, ilk baskıdan yazara 15 adet kitap ücretsiz olarak verilir. Kitabın ilk baskısının satışının tamamlanmasının ardından gerçekleştirilecek ikinci baskının satışından itibaren yazara bu satışlardan yüzde %7 telif ödemesi yapılır.

 

Dizgi ve mizanpajı tamamlandıktan sonra kitabın kapak tasarımı yazarın onayına sunulur. Onay alındıktan sonra baskı sürecine geçilir. Editörlük hizmeti Gece Akademi tarafından Türkiye ve dünyada çeşitli üniversitelerde görev yapan deneyimli akademisyenlerce sağlanır. Eserinizin tanıtımı profesyonel reklam firmalarınca e-posta, katalog ve sosyal medya paltformları aracılığıyla yapılır.

 

Kitaplarınız Türkiye’nin büyük dağıtımcılarına (D&R, Odakkitap, Kitapyurdu, İdefix, N11, Trendyol, Hepsiburada vb.) gönderilir ve yayınevinin çalıştığı kitabevlerinde satışa sunulur. 

Kitaplarınız ulusal kütüphanelere yollanır.

 

 

Bireysel Akademik Paket-A  Maliyeti: 8.500 TL

 

Ücrete dahil olan hizmetlerimiz;

 

  1. Eserin bütün baskı (matbaa) maliyeti (500 sayfayı aşan eserler tekrar ücretlendirilebilir),
  2. Eserin ISBN ve bandrolünün alınması,
  3. Dizgi, mizanpaj ve kapak tasarımı,
  4. E-mail tanıtım bültenleri,
  5. Internet ortamındaki satış sitelerinde eserinizin satışa çıkarılması,
  6. Dağıtımcılara gönderilecek olan örnek kitapların maliyetleri,
  7. Eserin basım, yayım ve dağıtımı ile ilgili olarak tahakkuk edecek olan vergiler yayınevimiz tarafından karşılanır.

 

 

Çalışmanızı e-posta yolu ile gecekitapligiakademi@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

 

* Yazarın basım sürecinin her aşamasına onay vermesini takiben proje 1 ay sonra teslim edilir. Eserin yazar tarafından basımına onay vermesinden itibaren 1 ay içinde kitabı yayımlanır, piyasaya dağıtımı gerçekleştirilir.

Test

Form Gönderimi

Tamam