Gece Akademi

Gece Akademi, Uluslararası Tanınmış bir Yayınevi olan Gece Kitaplığı bünyesinde kurulmuş ve akademik çalışmaları yürüten bir birimdir.

 

Gece Akademi’de ulusal ve uluslararası konferans, kongre, sempozyum, workshop, proje yarışmaları, türünden bilimsel, sanatsal ve kültürel etkinlikler ve organizasyonlar; akademik kitaplar, orta ve yüksek öğretim ders kitapları, yabancı dil eğitimi yayınları, süreli yayınlar ve bilimsel araştırma teknik ve yöntemleri konularında eğitim danışmanlık hizmetleri gerçekleştirmektedir.

 

Gece Akademi bünyesinde hazırlanan eserler, doğrudan veya dağıtımcı kuruluşlar aracılığıyla ülke içerisindeki önemli resmi, üniversite ve özel kütüphanelere ulaştırıldığı gibi aynı zamanda Princeton Üniversitesi, Halle Wittenberg Üniversitesi. Harvard Üniversitesi, Columbia Üniversitesi, Toronto Üniversitesi, Oxford Üniversitesi Kütüphanesi dünyanın dört bir yanındaki üniversite ve resmi kütüphanelere gönderilerek dünya genelindeki akademisyen ve araştırmacılara ulaşması sağlanmaktadır. Gece Akademi olarak eserlerinizi uluslararası platformlara taşımanın haklı gururu içerisinde, siz değerli akademisyenleri aramızda görmekten mutluluk ve onur duyarız.

 

Saygılarımızla.

 

Gece Akademi

Test

Form Gönderimi

Tamam