Profesyonel Paket

 


 

Türkiye'de her gün ortalama 200 kitap yayımlanıyor. Sizi ve kitabınızı bu yayınlanan kitaplardan ve diğer yazarlar arasından ön plana çıkarmak ve beğeni yaratarak kitabınızı hedef kitlesiyle buluşturmak son derece programlı bir çalışma gerektirmektedir. Kitabınız yayınlandı, ancak sizi ve kitabınızı tanıtacak ve okurlarınızla buluşturacak bir “Sosyal Medya Uzmanı”nız var mı? Profesyonel Yayın Paketinde, yayınevimizin Sosyal Medya Uzmanları bu hizmeti gerçekleştirmektedir. Sosyal Medya Uzmanlarımız, sizin adınıza Facebook, Twitter, Instagram, sözlükler, google reklamları vb. gibi platformlarda sizi ve eserinizi tanıtacak, görünürlüğünüzü arttıracak ve siz ve eserinizin oldukça geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır.

 

Profesyonel Yayın Paketinde Sunulan Hizmetler;

Bu pakette yayınevimizce kitabın ilk baskısı 1250 adet olarak gerçekleştirilip, ilk baskıdan yazara 250 adet kitap ücretsiz olarak verilir. Kitabın ilk baskısının satışının tamamlanmasını takiben yazara bu satıştan yüzde %7 telif ödemesi yapılır.

Türkiye’deki seçkin üniversitelerden akademisyenler ve deneyimli editörlerle EDİTÖRLÜK HİZMETLERİ…  Kitap yayımcılığı konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip ajanslar aracılığıyla sayfa tasarımı ve DİZGİ HİZMETLERİ…  Grafik tasarım ekibimiz tarafından kitabınızın kapağının tasarlanması konusunda sizin istek ve beğeninizi yaşama geçirecek olan GRAFİK HİZMETLERİ… Kitabınızdan ilk basımı 1250 adet yapılıp, 250 adedinin size ücretsiz olarak gönderilmesi, (Kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır) ve 1000 adedinin kitabevlerinin raflarına ulaşmasını taahhüt eden DAĞITIM AĞI...  Veri tabanımızda bulunan 50.000 kişiye kitabınızın tanıtımı ile ilgili e-postaların yollanması. Yurtiçi ve yurtdışında online kitap satış sitelerinin listelerine kitabınız eklenmesi. TANITIM HİZMETLERİ...  Anlaşmalı firma ve sosyal medya fenomenleri  ile yürüttüğümüz SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI aracılığıyla kitabınıza dair tanıtım kurumumuz tarafından gerçekleştirilecektir.   

 

Profesyonel Yayın Paketinin Ücretlendirilmesi;

Paket bedeli 9000 TL olup, bu fiyata Dizgi, grafik, editörlük, reklam, ISBN, Bandrol ve kitabın Türkiye’nin büyük dağıtımcılarına (D&R, Emek, Kitap yurdu, İdefix, Final, Alfa, İnsancıl vb.) dağıtım ve yayınevinin çalıştığı kitapevlerinde satışa sunulması dahildir. 

 

* Yazarın basım sürecinin her aşamasına onay vermesini takiben 1 ay sonra proje teslim edilir. Eserin yazar tarafından basımına onay vermesinden itibaren 1 ay içinde kitabı yayımlanır, piyasaya dağıtımı gerçekleştirilir (Bu durum tüm paketler için geçerlidir).

Test

Form Gönderimi

Tamam

Copyright © Gece Kitaplığı 2018

ABD Ofis: 387 PArk Avenue South, 5th Floor, New York, 10016, USA

Türkiye Adres: Kızılay Mah. Fevzi Çakmak 1. Sokak Ümit Apt No: 22/A, Çankaya, Ankara

Telefon: +90 312 384 80 40

e-mail: gecekitapligi@gmail.com     

Akademik Konular için e-mail: geceakademi@gmail.com

Kurumsal Siparişleriniz için: siparisgece@gmail.com
Facebook : /gecekitapligi       İnstagram : /gecekitapligi      Twitter: /gecekitap